O firmie
Kontakt: +48 602 880 551, +48 600 255 868

Inwestorem nieruchomości do wynajęcia jest firma Kimar Pro Art, która zrealizowała już inwestycję przy ulicy Hubala Dobrzańskiego 79 w Latchorzewie, Gm Stare Babice 9km od centrum Warszawy. Czerpiąc z doświadczenia firmy w wydzierżawianiu powierzchni biurowych, mają Państwo pewność co do jakości usługi wynajmu powierzchni użytkowej i dalszego komfortowego jej użytkowania. Bezpośredni wynajem od firmy będącej właścicielem nieruchomości, umożliwia nawiązanie dobrych, długoterminowych relacji oraz obniża koszty związane z wyeliminowaniem z tego procesu firm pośredniczących.

We wrześniu 2013 roku rozpoczęliśmy budowę nowoczesnego centrum biznesowego Black Office. W dogodnie zlokalizowanym obiekcie o powierzchni 2948m2 znajdować się będą przestronne biura oraz powierzchnia magazynowa. Wysoki standard wykończenia oraz ciekawe aranżacje spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających przedstawicieli świata biznesu, szukających odpowiedniej przestrzeni użytkowej do wynajęcia.

Biurowiec mieści łącznie 28 lokali i 814 m2 powierzchni magazynowych/garażowych do wynajęcia. Pomieszczenia użytkowe mają w większości powierzchnię po 54m2 z możliwością łączenia sąsiednich pomieszczeń oraz dzielenia na pół poszczególnych segmentów. Wszystkie lokale usługowe posiadają przyłącza hydrauliczne i klimatyzacji. Dla wygody najemców wygospodarowano na ogrodzonym terenie należącym do nieruchomości liczne miejsca parkingowe.